اردانه دیزاین

برقراری سفرهای دریایی در ایام تاسوعا و عاشورا

به گزارش اردانه دیزاین به نقل از خبرگزاری برنا در هرمزگان، در متن این اطلاعیه چنین آمده است: «ضمن آرزوی قبولی عزاداری های دوستداران اهل بیت و سوگواران سید و سالار شهیدان، به اطلاع مردم شریف می رساند که بر اساس تمهیدات اندیشیده شده توسط اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان و به منظور رفاه حال هموطنان گرانقدر، بر خلاف برخی اخبار منتشر شده در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی، ترابری مسافران دریایی طی روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی در مسیرهای سه گانه بین بنادر شهید حقانی، شهید ذاکری قشم و هرمز همچون روزهای عادی برقرار است.

بر همین اساس، هیچ کدام از این بنادر مسافری طی روزهای یاد شده تعطیل نخواهند بود و ناوگان مسافری دریایی مرکز استان هرمزگان برای جابجایی هموطنان عزیز از بندرعباس به مقاصد جزایر قشم، هرمز و بالعکس آمادگی کامل دارند.»

گفتنی است، ساعاتی پیش در برخی شبکه های اجتماعی اخباری مطرح شده مبنی بر اینکه «فعالیت مسافری در کلیه بنادر مسافری استان هرمزگان در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی تا ساعت ۱۲ظهر، تعطیل اعلام می گردد و فعالیت مسافری بعد از ساعت ۱۲، به حالت عادی برخواهد گشت. » که بر اساس اطلاعیه روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان چنین خبری، جعلی و فاقد اصالت است.

شایان ذکر است، صرفا اخباری در خصوص بسته یا باز بودن بنادر مسافری برای افکار عمومی سندیت و رسمیت دارد که محتوای آن یا به نقل از مقامات رسمی از طریق رسانه های رسمی اعلام شود، یا محتوای خبر مورد تایید روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان باشد و یا اینکه آن خبر از طریق پایگاه اطلاع رسانی این اداره کل به آدرس www.shahidrajaeeport.pmo.ir  منتشر شود.

اضافه کردن نظر

ما را دنبال کنید

شما می توانید به راحتی با ما در تماس باشید ، ما نیز از پیدا کردن دوستان جدید بسیار خوشحال میشویم.

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار