اردانه دیزاین

این استقلالی در آستانه جاودانگی است

خبرآنلاین: دروازه‌بان استقلال می‌تواند نام خود را در تاریخ فوتبال ایران برای همیشه ثبت کند.
 سیدحسین حسینی انگار دیگر نمی خواهد گل بخورد. او بعد از بازی هفته دهم مقابل پرسپولیس که دروازه اش را مقابل پنالتی علی علیپور باز شده دید، تا امروز هیچ گلی دریافت نکرده و به دنبال رسیدن به آخرین رکورد است که متعلق به دروازه بان پیشین پرسپولیس بود. حسینی اگر فقط ۵۷ دقیقه دیگر در بازی بعدی استقلال مقابل سایپا دروازه اش را بسته نگه دارد، به بهترین دروازه بان تاریخ ایران از این حیث تبدیل خواهد شد. در تاریخ فوتبال بهرام مودت در مقطعی در پرسپولیس ۸۴۴ دقیقه متوالی دروازه اش را بسته نگه داشت؛ بعد از او ناصر حجازی در استقلال رکورد ۸۳۷ دقیقه ای ثبت کرده و احمدرضا عابدزاده نیز در ۸۰۲ دقیقه به صورت سریالی اجازه باز شدن دروازه اش را نداد.
به عبارت بهتر حسینی که تاکنون ۷۸۸ دقیقه دروازه اش بسته مانده، اگر ۱۵ دقیقه دیگر گل نخورد، از رکورد عابدزاده می گذرد و اگر ۴۹ دقیقه گل نخورد رکورد ناصر حجازی را پشت سر می گذارد. همانطور که در بالا هم اشاره شد اما عقاب جوان آبی ها برای اینکه رکورددار گل نخوردن در فوتبال ایران شود باید ۵۷ دقیقه در بازی بعدی کلین شیت کند و آنوقت با ۸۴۵ دقیقه بالاتر از همه دروازه بان های تاریخ خواهد ایستاد.

چنین موفقیتی که سال های سال است هیچ دروازه بانی به آن نرسیده اگر برای گلر استقلال حاصل شود، افتخاری بزرگ خواهد بود. بی تردید حالا همه استقلالی ها برای رسیدن حسینی به چنین رکوردی لحظه شماری می کنند و آنوقت این دروازه بان با اعتماد به نفس و روحیه بالاتری خودش را برای جام جهانی روسیه می سازد.

اضافه کردن نظر

ما را دنبال کنید

شما می توانید به راحتی با ما در تماس باشید ، ما نیز از پیدا کردن دوستان جدید بسیار خوشحال میشویم.

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوفروش ویلا و اجاره ویلاسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلا