اردانه دیزاین

ایام نوروز فرصت مناسبی برای ترویج فرهنگ غنی ایرانی و اسلامی است

به گزارش اردانه دیزاین به نقل از ایرنا، حجت الاسلام احمد حسن زاده در خطبه های این هفته نماز جمعه در جزیره کیش افزود: مدیریت سفر های نوروزی در کیش یکی از سخت ترین مدیریت ها است چرا که مهمانان زیادی را پذیرا می شویم و باید به نحو احسن خدمت رسانی کنیم.
امام جمعه کیش افزود: برنامه ریزی مدیریت سفر های نوروزی در کیش از مدت ها قبل شروع شده و بدون تردید مسوولان جزیره کیش در این ایام کاری جهادی را در پیش دارند.
حسن زاده با تاکید بر فراهم نمودن تمام امکانات و نیازهای مسافران نوروزی در جزیره کیش گفت: اولین نکته تامین امنیت مسافران و گردشگران بویژه مسافرانی است که از مسیر دریا به این جزیره سفر می کنند.
وی همچنین عنوان کرد : ایام تعطیلات نوروز فرصت مناسبی است تا تمام ظرفیت های جزیره کیش را با برنامه های فرهنگی به گردشگران معرفی کنیم.
حسن زاده تاکید کرد: برنامه های ایام نوروز باید با محوریت فرهنگ غنی ایرانی و اسلامی باشد و از برنامه های بی محتوا و ضد فرهنگی پرهیز کرد.
وی با قدردانی از مسوولان فرهنگی جزیره کیش عنوان کرد: وجود مدیران کنونی جزیره کیش این نوید را می دهد که تمام برنامه ها در چارچوب فرهنگ غنی ایرانی و اسلامی است.
وی اضافه کرد: همچنین در حوزه عفاف و حجاب نیز در اماکن عمومی باید برنامه داشته باشیم و لازم است همه اقشار مسلمان از این واجب حمایت کنیم.
حسن زاده گفت: امروز دشمنان اسلام با عفاف و حجاب مخالف می کنند لذا باید برنامه های فرهنگی در حوزه ترویج عفاف و حجاب در بازارها و اماکن عمومی داشته باشیم.
۶۹۹۳

اضافه کردن نظر

ما را دنبال کنید

شما می توانید به راحتی با ما در تماس باشید ، ما نیز از پیدا کردن دوستان جدید بسیار خوشحال میشویم.

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار