اردانه دیزاین

اوضاع بارانی ۱۱۰۰ خانوار زلزله زده ازگله

سعید جادریان روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: مرحله اسکان اضطراری و توزیع وسایل گرمایشی در منطقه ازگله به طور کامل انجام شده است و هم اکنون قرارگاه خاتم الانبیا با همکاری بنیاد مسکن مشغول ساخت و تحویل کانکس با اولویت روستاهای بحرانی هستند.
جادریان با بیان اینکه کار ساخت کانکس در سه روستای بحرانی آغاز شده است، گفت: خوشبختانه کار با سرعت خوبی انجام می شود و هم اکنون نیز در یکی از روستاها کار به اتمام رسیده است.
به گفته او کانکس های ساخت قرارگاه خاتم الانبیا ۱۲ متری و عایق هستند و علاوه بر نصب کانکس سرویس های بهداشتی و حمام نیز در تمام منطقه نصب خواهند شد.
زمین لرزه ۷٫۳ ریشتری ۲۱ آبان در ۱۱ کیلومتری بخش ازگله، ۳۲ کیلومتری شهرستان سرپل ذهاب در غرب کرمانشاه تاکنون ۵۶۹ کشته و ۱۲ هزار و ۳۸۶ مصدوم داشته است.
این زلزله به ۱۰ شهرستان و یک هزار و ۹۳۰ روستای استان کرمانشاه خسارت وارد کرده و براساس ارزیابی های صورت گرفته ۷۷ هزار واحد مسکونی شهری و روستایی نیز آسیب کلی و جزئی دیده است.
۷۴۵۷/۸۰۶۶ خبرنگار:جواد الماسی ** انتشار دهنده:علی مولوی

اضافه کردن نظر

ما را دنبال کنید

شما می توانید به راحتی با ما در تماس باشید ، ما نیز از پیدا کردن دوستان جدید بسیار خوشحال میشویم.

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار