اردانه دیزاین

امین‌زاده: شایعه مخالفت مراجع قم با انتخابم به عنوان وزیر علوم صحت ندارد

دیدارم با مراجع قم گرم و صمیمانه بود/ با همه علما و مراجعی که وقت گرفته بودم، دیدار کردمالهام امین‌زاده دستیار سابق رئیس جمهور در امور حقوق شهروندی در گفت‌وگو با خبرنگار دولت گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، در واکنش به اظهارات رسانه‌ها مبنی بر اینکه در جریان دیدارش با علمای قم، برخی از آنان از ملاقات با وی خودداری کرده‌اند، اظهار کرد: بنده این موضوع را تایید نمی‌کنم.

وی افزود: در سفری که به قم داشتم، تقریبا در فرصت یک روزه و باتوجه به زمانی که وجود داشت و بیان برخی مباحث و ارائه گزارش بنده درباره حقوق شهروندی و معاونت حقوقی، تنها امکان ملاقات با ۴ تن از علما و مراجع فراهم شد.

وی اضافه کرد: تقریبا برای دیدار با علمایی که از قبل وقت گرفته بودیم در اولین فرصت با آنها ملاقات کردیم.

امین زاده ادامه داد: مراجع قم محبت زیادی به ما داشتند و به سرعت، وقت ملاقات دادند، علی رغم اینکه برخی از آنها همچون آیت‌الله شهرستانی از سفر حج آمده بود و کلاس درس و بحث داشتند اما مشکلی برای دیدار وجود نداشت.

دستیار سابق رئیس جمهور در امور حقوق شهروندی ادامه داد: مراجع و علمای قم از این ملاقات هم استقبال کردند، همچنین راهنمایی‌هایی زیادی درباره مسائل حقوقی، علم و فناوری مطرح شد که در کل این ملاقات‌ها مفید بود.

وی در واکنش به اینکه گفته می‌شود مراجع قم با انتخابش به عنوان وزیر علوم مخالفت دارند، گفت: چنین چیزی صحت ندارد، بنده مطلقا این موضوع را تکذیب می‌کنم، مراجع کاملا با فعالیت‌های اجتماعی زنان مسلمان در سطوح بالا با رعایت تقوا، علم و تجربه کاملا موافق بودند.

امین‌زاده با بیان اینکه دیدار بنده با مراجع گرم و صمیمانه بود و هر جا که وقت گرفته بودم به دیدار آنها پذیرفته شدم، تصریح کرد: به دلیل اینکه برخی در کشور حضور نداشته یا در دسترس نبودند، امکان دیدار با تمام علما وجود نداشت، اما برای دیدار با علمایی که وقت گرفته بودیم، پذیرفته شدیم.

اضافه کردن نظر

ما را دنبال کنید

شما می توانید به راحتی با ما در تماس باشید ، ما نیز از پیدا کردن دوستان جدید بسیار خوشحال میشویم.

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار