اردانه دیزاین

اعلام برنامه‌های سفر سفیر کره جنوبی و هیأت همراه به مازندران

به گزارش اردانه دیزاین به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، احمد مظفری مدیر کل روابط عمومی استانداری مازندران گفت: کیم سئونگ هو سفیر کره جنوبی و هیات همراه برای دیدار با استاندار مازندران و بازدید از چند مرکز تولیدی و نشست با فعالان اقتصادی وارد مازندران می‌شوند.

وی افزود: کیم سئونگ هو سفیر کره جنوبی و هیات همراه غروب روز دوشنبه ششم آذر وارد استان شده و در روز‌های سه شنبه هفتم و چهارشنبه هشتم آذر در برنامه‌های مختلف پیش بینی شده در استان شرکت می‌کنند.

مدیرکل روابط عمومی استانداری مازندران گفت: ملاقات با  اسلامی استاندارمازندران، بازدید از مجتمع پرورش ماهیان خاویاری قره برون شهرستان جویبار، بازدید از شرکت تولیدی فرش ساوین، بازدید از نمایشگاه صنعت ساختمان در دانشگاه نوشیروانی شهرستان بابل و نشست با فعالان اقتصادی استان مازندران در بابلسر از جمله برنامه‌های اولین روز حضور سفیر کره جنوبی در مازندران است.

مظفری سخنرانی در دانشگاه مازندران در بابلسر، بازدید ازواحد پرورش گل گیاه ارگانیک رویش طبرستان و بازدید از شرکت خزر الکتریک شهرک صنعتی بابکان را از جمله برنامه‌های دومین روز حضور سفیر کره جنوبی در مازندران اعلام کرد.

اضافه کردن نظر

ما را دنبال کنید

شما می توانید به راحتی با ما در تماس باشید ، ما نیز از پیدا کردن دوستان جدید بسیار خوشحال میشویم.

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوفروش ویلا و اجاره ویلاسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلا