اردانه دیزاین

اعزام ۱۰۰ دانشجوی دانشگاه خواجه‌نصیر به سفر اربعین حسینی

اعزام 100 دانشجوی دانشگاه خواجه‌نصیر به اربعین حسینی

علیرضا مرکزی دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی در گفت‌وگو با خبرنگار  حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛  جزئیات اعزام کاروان دانشجویی این دانشگاه جهت اعزام به سفر اربعین حسینی را تشریح کرد.

وی با بیان اینکه کاروان دانشجویی نور خواجه نصیر به ظرفیت ۱۰۰ دانشجو شامل ۷۰ دانشجوی پسر و ۳۰ دانشجوی دختر تشکیل شده است، افزود: در مجموع ۶۰۰ هزار تومان به عنوان هزینه ارزش‌گذاری شده است که ۲۰۰ هزار تومان از هر دانشجو دریافت شده و مابقی را دانشجویان پس از بازگشت به صورت اقساطی پرداخت  خواهند کرد.

دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی تصریح کرد: به دلیل تعداد کم دانشجویان این کاروان با کاروان‌های دیگر ادغام شد و چهارشنبه ۱۰ آبان بعد از نماز مغرب و عشا طی یک مراسم بدرقه رسمی حرکت خود را از این دانشگاه به سوی عراق آغاز کرد و از پایانه مرزی چذابه از کشور خارج شد.

مرکزی عنوان کرد: طبق برنامه ریزی‌های انجام شده دانشجویان فقط در شهرهای نجف و کربلا اقامت خواهند داشت و به شهرهای دیگر سفر نخواهند کرد و چهار روز پیاده‌روی هدف‌گذاری شده که با موکب‌های بزرگی این فعالیت انجام شده تا دانشجویان قبل از عصر در آن‌ ساکن شوند و برای شب‌ها نیز برگزاری هیئت برنامه‌ریزی شده است.

وی یادآور شد: آخرین موکبی که این کاروان در بین راه در آن اقامت دارد موکب شباب المقاومه دانشجویان فارغ التحصیل دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی است که در عمود ۹۰۲ برپا می‌شود و در نهایت این کاروان در روز جمعه ۱۹ آبان از پایانه مرزی مهران وارد کشور می‌شود.

اضافه کردن نظر

ما را دنبال کنید

شما می توانید به راحتی با ما در تماس باشید ، ما نیز از پیدا کردن دوستان جدید بسیار خوشحال میشویم.

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار