اردانه دیزاین

اسکان ۱۷ میلیون مسافر در واحدهای اقامتی خراسان رضوی

مهدی فروزان روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا این عدد را هفت درصد بیشتر از میزان اقامت پارسال اعلام و بیان کرد: ضریب اشغال گنجایش اماکن اقامتی خراسان رضوی طی این مدت بطور متوسط ۷۵ درصد بوده است.
وی ۱۱ میلیون و ۱۵۲ هزار نفر از این میزان اقامت را فقط مربوط به سه ماه تابستان امسال ذکر و بیان کرد: ظرف شش ماه گذشته سه میلیون و ۷۸۳ هزار و ۵۲۳ مسافر در هتلها، سه میلیون و ۷۴۸ هزار نفر در هتل آپارتمانها، ۲ میلیون و ۶۴۲ هزار نفر در میهمانپذیرها و ۲ میلیون و ۴۹۷ هزار و ۹۶۰ مسافر نیز در خانه مسافرهای فعال در سطح خراسان رضوی اقامت کرده اند.
سخنگوی ستاد هماهنگی خدمات سفر خراسان رضوی افزود: میزان اسکان مسافران در کمپها نیز ۵۶۴ هزار و ۶۰۱ نفر، در مدارس ۲ میلیون و ۹۲۸ هزار و ۹۹۱ نفر و در میهمانسراهای دولتی یک میلیون و ۷۹۲ هزار و ۲۸۱ نفر ثبت شده است.
طی نیمه نخست امسال خراسان رضوی با محوریت مشهد میزبان ۱۹ میلیون و ۲۰۰ هزار زائر و مسافر بوده است. بطور متوسط سالانه ۲۷ میلیون زائر و مسافر به این استان سفر می کنند. ۲ میلیون نفر از این جمعیت را مسافران خارجی و عموما از کشورهای حاشیه خلیج فارس تشکیل می دهند.
خبرنگار: فاطمه یوسفی **انتشار: حسین کریم زاده
۱۹۰۶/۱۸۵۸

اضافه کردن نظر

ما را دنبال کنید

شما می توانید به راحتی با ما در تماس باشید ، ما نیز از پیدا کردن دوستان جدید بسیار خوشحال میشویم.

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار