اردانه دیزاین

استاندار اصفهان خواستار مشارکت شرکت های اتریشی در طرح های گردشگری این استان شد

به گزارش اردانه دیزاین به نقل از ایرنا، محسن مهرعلیزاده شنبه شب در دیدار با ‘ گوسن باور ‘ صدر اعظم پیشین اتریش و از فعالان اقتصادی این کشور گفت: گردشگری یکی از محورهای توسعه استان اصفهان است ودراین راستا به تامین زیرساخت های این صنعت نیاز دارد.
وی با اشاره به تجربیات اتریش در زمینه های هتل سازی و هتلداری افزود: اصفهان به عنوان یکی از شهرهای زیبای جهان با روند رو به رشد آمار سفر گردشگران خارجی به این شهر مواجه است و به همین دلیل به توسعه زیرساخت های این صنعت از جمله مراکز اقامتی، تفریحی و امکانات حمل و نقل و آموزش های مربوط به هتل داری نیاز دارد .
استاندار اصفهان اضافه کرد: از این رو شرکت های اتریشی می توانند در این خصوص همکاری خود را با بخش خصوصی اصفهان آغاز کنند.
وی با اشاره به اهمیت بازاریابی صنعت گردشگری افزود: شرکت های اتریشی می توانند با استقرار نمایندگان خود در ایران و اصفهان در زمینه بازاریابی و آموزش صنعت گردشگری با فعالان صنعت گردشگری اصفهان همکاری کنند.
مهر علیزاده با اشاره به فعالیت گسترده شرکت های اتریشی در زمینه صنعت ساختمان تصریح کرد: بخش عمده ای از مصالح مورد نیاز بخش ساختمان از جمله فولاد، سیمان و سنگ در اصفهان تولید و به خارج از کشور صادر می شود و شرکت های اتریشی می توانند در این زمینه با فعالان صنعت ساختمان اصفهان همکاری کنند.
‘ گوسن باور ‘ صدر اعظم پیشین اتریش و از فعالان اقتصادی این کشور نیز در این دیدار از همکاری شرکت های کشورش با فعالان اقتصادی اصفهان استقبال کرد و افزود: شرکت های اتریشی می توانند در زمینه صنعت توریسم و راه و شهرسازی از جمله ساخت هتل با اصفهان همکاری کنند.
وی با اشاره به صنعت گردشگری اتریش تصریح کرد: شرکت های اتریشی توانایی معرفی جاذبه های گردشگری اصفهان به مردم دور افتاده ترین نقاط جهان را دارند و می توانند در زمینه بازاریابی با فعالان بخش گردشگری اصفهان همکاری کنند.
گوسن باور همچنین افزود: شرکت های اتریشی در زمینه تامین نیازهای نرم افزاری صنعت گردشگری از تجربیات زیادی برخوردارند و می توانند در زمینه آموزش هتلداری و مدیریت رستوان با فعالان گردشگری اصفهان همکاری کنند.
گوسن باور صدر اعظم پیشین اتریش وازفعالان اقتصادی این کشورروزگذشته به منظور دیدن آثار تاریخی و فرهنگی اصفهان وارد این شهر شد .
وی در این سفر با مسئولان اتاق بازرگانی اصفهان و جمعی از فعالان اقتصادی این شهر دیدار و گفت گو کرد و زمینه های همکاری های اقتصادی با اصفهان را مورد بررسی قرار داد.
بر اساس آمارهای گمرک ایران، مبادلات ‏تجاری ۲ کشور از سال١٣٩٠ تا پایان ١٣٩٣ به دلیل این تحریم ها از ٨١٨ میلیون دلار به ٣١٢ میلیون ‏دلار کاهش یافت.
براساس این آمار از سال ١٣٩٠ تا چهار ماه منتهی به تیرماه ۱۳۹۴ حجم کل تجارت خارجی میان ‏ایران و اتریش، ٢ میلیارد و ۲۵۸ میلیون دلار بود که ۹۸٫۲ درصد از آن به واردات ایران از اتریش مربوط می شد.
مهمترین اقلام صادراتی ایران به اتریش شامل محصولات کشاورزی و مواد غذایی، غلات، میوه، سبزی، ‏داروهای گیاهی، فرش ‏دستباف، گلیم و قالیچه و مهمترین اقلام وارداتی ایران از اتریش شامل ماشین آلات صنعتی، برقی و رایانه ای، لوازم خانگی، دستگاه های ‏گیرنده و فرستنده، ریل، وسایل و تجهیزات راه آهن، مواد شیمیایی، دارو و تجهیزات پزشکی است.
پرواز وین – اصفهان نیز شهریور سال گذشته برقرار شد.
میشاییل لینهارت» (Michael Linhart) قائم مقام وزیر امور خارجه اتریش روز یکشنبه به منظور دیدار با مقامات کشورمان وارد تهران شد.
۲۰۹۳ / ۶۰۲۲ خبرنگار: اصغر دواتگر – انتشار دهنده :عمادی

اضافه کردن نظر

ما را دنبال کنید

شما می توانید به راحتی با ما در تماس باشید ، ما نیز از پیدا کردن دوستان جدید بسیار خوشحال میشویم.

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار