اردانه دیزاین

ارومیه میزبان نمایشگاه عکس مدرسه طبیعت

به گزارش اردانه دیزاین به نقل از ایرنا، ۳۵ اثر 'تابلو عکس' در ابعاد ۶۰ در ۴۰ در این نمایشگاه ارائه شده است و معرفی آثار و فعالیت های کودکان در حوزه محیط زیست نظیر بازی کودکانه، بازی با خاک و آب و بازی در دشت و چمنزار از اهداف این نمایشگاه است.
پوریا قلیچ خانی صاحب آثار این نمایشگاه شامگاه چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: این نمایشگاه برای نخستین بار در کشور برگزار می شود و دورهای دوم و سوم این نمایشگاه در ماه های آینده در شهرستان های رشت و شیراز خواهد بود.
وی افزود: عواید حاصل از فروش تابلو عکس های این نمایشگاه به کودکان کرمانشاهی تعلق می گیرد.
وی اظهار کرد: در این آثار به جایگاه کودکان، سبک زندگی کودکانه و شادی آن ها توجه ویژه ای شده است.
پوریا قلیچ خانی افزود: تابلوهای این نمایشگاه اغلب ترکیبی از طبیعت و کودکان خلق شده است.
به گزارش اردانه دیزاین به نقل از ایرنا این نمایشگاه به همت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، حوزه هنری، اداره کل حفاظت محیط زیست آذربایجان غربی و شهرداری ارومیه تا فردا /جمعه/ در سالن همایش های هتل آنا به نشانی ابتدای جاده بند ارومیه دایر است و علاقه مندان می توانند از ساعت ۱۰ تا ۲۱ از آن بازدید کنند.
پوریا قلیچ خانی، عکاس رسمی مدارس طبیعت ایران عنوان دانشجوی فداکار محیط زیست در ششمین جشنواره تندیس ملی فداکاری دانشجویان ایران را داراست.
وی با وجود گذشت حدود یک ماه از زمین لرزه مخرب کرمانشاه با برپایی محفلی از آثار خود قصد دارد همدلی هنردوستان مناطق مختلف ایران را به خاطره‌ای خوش برای کودکان مناطق زلزله زده تبدیل کند که ارومیه به عنوان اولین میزبان این حرکت انتخاب شد.
۸۱۳۵ / ۲۰۹۳ **خبر: شهین بیدادرس ** انتشار: صابر چهرقانی

اضافه کردن نظر

ما را دنبال کنید

شما می توانید به راحتی با ما در تماس باشید ، ما نیز از پیدا کردن دوستان جدید بسیار خوشحال میشویم.

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوفروش ویلا و اجاره ویلاسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلا