اردانه دیزاین

ابلاغ ۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار سفر رئیس جمهوری برای ادامه طرح فاضلاب بوشهر

به گزارش اردانه دیزاین به نقل از ایرنا، روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر روز جمعه به نقل از کیقباد یاکیده در جریان بازدید استاندار بوشهر از روند اجرایی طرح جمع‌آوری فاضلاب بوشهر افزود: در سفر هیات دولت در سال ۱۳۹۳ به استان بوشهر تکمیل طرح فاضلاب بوشهر در اولویت قرار گرفت که برای این مهم یکهزارو ۷۰۰ میلیارد ریال مصوب شد.
وی اضافه کرد: تاکنون ۳۹۰ میلیارد ریال از اعتبار سفر رئیس جمهوری برای طرح فاضلاب بوشهر تخصیص یافته و امسال نیز ۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار ابلاغ شده است.
یاکیده ادامه داد: با اعتبار ابلاغی امسال علاوه بر ایستگاههای پمپاژ و تغییراتی در خطوط انتقال و تصفیه خانه، ۳۰ کیلومتر شبکه فاضلاب اجرا می‌شود.
وی با تاکید بر تسریع طرح فاضلاب شهر بوشهر بیان کرد: با تخصیص اعتبارات مصوب سفر هیات دولت به بوشهر روند اجرای طرح فاضلاب بوشهر تسریع شده و بر اساس یک برنامه زمان بندی تکمیل می‌شود.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر یادآورشد: تاکنون از مجموع ۵۲۸ کیلومتر شبکه فاضلاب طراحی شده کیلومتر در شهر بوشهر ۳۴۳ اجرایی شده است.
وی گفت: هم اکنون اجرای ۱۱ ایستگاه پمپاژ جمع‌آوری فاضلاب در شهر بوشهر احداث و ۱۰ ایستگاه پمپاژ دیگر طراحی شده که چهار طرح آن در مرحله اجرا قرار گرفته است.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر با اشاره به اجرای ۴۴ کیلومتر خط انتقال فاضلاب بیان کرد: تاکنون برای اجرای طرح فاضلاب شهر بوشهر یکهزار میلیارد ریال سرمایه‌گذاری شده است.
یاکیده با بیان اینکه هماکنون ۵۱ هزار خانوار بوشهری فاضلاب های خود را از طریق طرح شبکه جمع‌آوری فاضلاب دفع می کنند ادامه داد: روزانه بطور متوسط ۳۵ هزار متر مکعب فاضلاب شهری در شهر بوشهر جمع آوری، دفع و تصفیه می‌شود.
۶۰۴۳**
خبرنگار و انتشار دهنده: خدانظر خواجه

اضافه کردن نظر

ما را دنبال کنید

شما می توانید به راحتی با ما در تماس باشید ، ما نیز از پیدا کردن دوستان جدید بسیار خوشحال میشویم.

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوفروش ویلا و اجاره ویلاسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلا