اردانه دیزاین

ابراهیموویچ به تیم ملی سوئد فکر می کند

ابراهیموویچ به تیم ملی سوئد فکر می کندبه گزارش اردانه دیزاین به نقل از  خبرنگار دنیای ورزش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، زلاتان ابراهیموویچ ۳۶ ساله که پس از رقابت های یورو ۲۰۱۶ از تیم ملی سوئد خداحافظی کرد، عنوان کرد ممکن است بازنشستگی را کنار بگذارد و تابستان امسال در جام جهانی روسیه بازی کند.

زلاتان پس از یورو ۲۰۱۶ با ترک پاری سن ژرمن به منچستر یونایتد پیوست، اما این مهاجم ۳۶ ساله دومین فصل خود در فوتبال انگلیس را با مصدومیت سپری کرده و در این فصل فقط در ۷ مسابقه بازی کرده است.

ابراهیموویچ این هفته به رسانه های سوئدی گفته است ممکن است دوباره به تیم ملی برگردد.

او گفت: “برای تیم ملی دلتنگ شده ام. اگر بخواهم به تیم ملی برگردم ،می خواهم احساس کنم می توانم عملکرد خوبی داشته باشم و برای تیم ملی مفید هستم.باید بینیم چه می شود.می خواهم احساس کنم که می توانم کاری انجام دهم و از تیم حمایت کنم. نمی خواهم فقط به این دلیل که کسی هستم، به تیم بیایم .در تیم ملی به روی من بسته نشده است.”

ابراهیموویچ در حالی به تیم ملی کشورش فکر می کند که سامان قدوس ستاره ایرانی تیم اوسترشوند بازی در تیم ملی ایران را به بازی برای تیم ملی سوئد ترجیح داد و دعوت این تیم را رد کرد.

اضافه کردن نظر

ما را دنبال کنید

شما می توانید به راحتی با ما در تماس باشید ، ما نیز از پیدا کردن دوستان جدید بسیار خوشحال میشویم.

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار